BM Országos Tanintézeti Kispályás Labdarúgó Bajnokság

A BM Tanintézeti Kispályás Labdarúgó Bajnokság az Nemzeti Közszolgálati Egyetem Rendészettudományi Kar szervezésében került megrendezésre a 2019. szeptember 24-én. A bajnokságra a négy rendészeti szakgimnázium küldte el a nevezését, így a rendező a házigazdákkal együtt öt csapat harcolt a helyezésekért. A csapatok a két műfüves pályán játszva, körmérkőzéses formában döntötték el a helyezéseket. A megnyitó- és a záróünnepség elöljárója dr. Freyer Tamás, az NKR RTK Testnevelési és Küzdősport Tanszékének vezetője volt. A végső győztes a Miskolci Rendészeti Szakgimnázium csapata lett, akik így nem csupán a tornagyőzelemért járó kupát vehették át, hanem jogot szerezték a 16 csapatos BM Országos Kispályás Labdarúgó Bajnokságon való részvételre.