Rendőr Női Röplabda Európa-bajnokság

A IV. Rendőr Női Röplabda Európa-bajnokságot 2019. október 7. és 14. között rendezték Prágában.

Az eseményen 12 fős válogatott képviselte a Magyar Rendőrséget. A csapatot Ogonovszky Szilárd r. alezredes készítette fel az Európa-bajnokságra. A technikai segítő Hortobágyi Gábor r. alezredes volt. A kiutazó delegáció Farkas Gábor r. dandártábornok vezetésével vett részt a kontinenstornán.

Az első csoportmérkőzésen a selejtezőn már felülmúlt Egyesült Királyság volt az ellenfél és az eredmény ezúttal is 3-0 lett a javunkra. Ez után Görögország következett, akiktől 3-0 arányú vereséget szenvedett a csapat. A harmadik csoportmérkőzésen a más játékerőt képviselő későbbi Európa-bajnok Oroszországtól sem sikerült szettet elvenni. Az  5-6. helyért Belgium is jobbnak bizonyult nálunk, így csapatunk a VI. helyen végzett.