Monaco - Magyarország rendőr válogatott barátságos mérkőzés

Monaco – Magyarország rendőr válogatott barátságos labdarúgó mérkőzés

2015. október 17-én 13.00 órakor került sor az ez év áprilisában Budapesten lejátszott találkozó visszavágójára.

A magyar rendőr válogatott Szabó Jenő r. vezérőrnagy vezetésével, 16 játékossal, egy fő edzővel és két fő kísérővel utazott Monacóba.

A mérkőzésen ismét magyar győzelem született, de az ellenfél most sokkal jobb teljesítményt nyújtott, mint az áprilisi mérkőzésen. Ennek köszönhetően az első félidőben nem rezdültek meg a hálók. A második félidő első harmadában sikerült megszerezni a vezetést és egyre inkább kibontakozott a két játékosgarnitúra közötti technikai és erőnléti főlény, így válogatottunk végül 5-1 arányú fölényes győzelmet aratott. A mérkőzés utáni közös vacsora jó hangulatban baráti beszélgetésekkel telt.

A delegáció egyéb programjai között szerepelt egy látogatás Monacói Rendőrkapitányságon, és az AS Monaco – Olympique Lyon francia bajnoki mérkőzés megtekintése is.