Egyetemi és Rendészeti Terepfutó Bajnokság

Az NKE RTK Testnevelési és Küzdősportok Tanszéke az MRS és BEFS megbízásából  2017. március 29-én ismét megrendezte a hagyományos Egyetemi és Rendészeti Terepfutó Bajnokságot.  A táv 5 km volt 80 m szintkülönbséggel.  Az indulók létszáma  155 fő volt, melyből 96 fő volt főiskolás.

Az egyetemi helyezettek serlegeit és érmeiket Bartha Zsolt úr, a BEFS elnöke, a rendészeti kategóriák helyezettjeinek serlegeit, érmeit Vincze P. Márton ügyvezető elnök úr ajánlotta fel az MRS részéről. Az okleveleket és bajnoki pólókat a Testnevelési Tanszék részéről Dr. Freyer Tamás tanszékvezető biztosította.