VI. Primavera Balatonman Füred Triatlon Fesztivál

A fesztivál 2017. szeptember 15-17. között került megrendezésre Balatonfüreden. A Magyar Rendészeti Sportszövetség támogatásával induló Tabajdi József a középtávú triatlon versenyen (1.9 km úszás, 90 km kerékpár, 21 km futás) az abszolút kategóriában a 42. helyezést érte el.

A "Szolgálati Agarak" elnevezésű rendészeti futóválogatott tagjai egyéniben versenyeztek a hétvégén, hiszen a fesztivál keretein belül futóverseny is megrendezésre került. Itt is szép sikereket értek el versenyzőink, hiszen a 13 km-es női verseny győztese Fodor Gyöngyi lett, a férfiak 8 km-es versenyében pedig Hajnal Kornél és Pásztor Attila szerezte meg az ezüst- illetve a bronzérmet. A férfiak 13 km-es versenyében taroltak versenyzőink, hiszen a dobogó minden fokára belügyi versenyző állhatott fel, Fazekas Pétert Kukucska Gergely, majd Németh Richárd követte a befutónál.