Ultrabalaton 2019.

Megvédte címét a Szolgálati Agarak csapata.

Óriási eredményt ért el a rendőrség futó válogatottja. A hétvégén megrendezett Ultrabalaton futóversenyen kategóriájukban és összesítésben is a dobogó tetejére állhattak fel. Ezzel megvédték tavalyi bajnoki címüket, ami eddig egyetlen csapatnak sem sikerült! A 13. Ultrabalatont 2019. május 10. és 12. között rendezték. A futóknak 221 kilométert kellett teljesíteniük egyéniben vagy csapatban. A versenyen a világ számos országából közel 13 000 fő, 1500 csapat vett részt. A Szolgálati Agarak szenzációs időeredménnyel – 13 óra 54 perc 39 másodperc – teljesítették a 221 kilométeres távot, mellyel mind kategóriájukat, mind az abszolút versenyt megnyerték. A csapat több mint 37 perccel jobb idővel ért célba, mint a második helyezett. Átlag idejük 3 óra 40 perc volt kilométerenként. A versenyen volt napsütés, eső, szél, hideg. Összességében embert próbáló idő volt, de a Szolgálati Agarakat mindez nem zavarta, nem találtak legyőzőre! 2016-os alakulásuk óta, ahol elindulnak mindig első vagy második helyezést érnek el. Mára nevük és hírük van a futótársadalomban.