V. Rendőr Női Kézilabda Európa-bajnokság

A magyer rendőr női kézilabda válogatott 6. helyen végzett a 2018. március 12-19. között Németországban megrendeztett Európa-bajnokságon.

Az első csoportmérkőzést a svájci lányok ellen játszotta a csapat, és fölényes, 36-21-es győzelmet arattak lányaink. A második mérkőzésen Franciaország ellen még a félidőben vezettünk, a végeredmény azonban 8 gólos vereség lett. (31-23) A csoport zárókörében a házigazda németek ellen nem volt esélyünk, a későbbi tornagyőztes 34-18-ra győzött. Egy győzelemmel és két verseéggel a csoport 3. helyén végeztünk, így az 5. helyért játszhattunk a Dánia ellen. Ez a helyosztó mérkőzés is jól kezdődött, hiszen 7:2-re elhúztunk, de a dánok a félidő végére ledolgozták hátrányukat, és a végén három gólos győzelmet arattak.

A kontinensviadalt a németek nyerték, megelőzve a franciákat és norvégokat.